Oper lõi oma endise klubi vastu võiduvärava

Andres Oper
Andres Oper Foto: Mati Hiis / Õhtuleht

Famagusta Nea Salamise ründaja Andres Oper lõi täna Küprose jalgpalli kõrgliigas oma endise koduklubi AEK Larnaca vastu võiduvärava.

Nea Salamis jäi küll teise poolaja alguses 0:1 kaotusseisu, kuid teenis lõpuks 2:1 võidu. Viimase värava lõi Oper 76. minutil, vahendab Soccernet.ee.

Eestlasele oli see praeguse klubi eest kümnes liigamäng ja kolmas värav. Põhikoosseisu kuulunud Oper vahetati puhkama 82. minutil.

Vaata Operi väravat!

Nea Salamis on kohtadele 5-8 mängitavas grupis teine, jäädes AEK-st maha viie punktiga ning edestades järgnevat meeskonda nelja punktiga.