Eesti sulgpallurid said sakslaste käest kuiva kaotuse

Kati Tolmoff
Kati Tolmoff Foto: Raigo Pajula

Eesti sulgpallikoondis kaotas Liverpoolis toimuvatel võistkondlikel Euroopa meistrivõistlustel Saksamaale kindlalt 0:5.

Viie kohtumise peale ei suutnud eestlased võita ühtegi geimi. Üksikmängudes alistus Kati Tolmoff 11:21, 16:21 Xu Huaiwenile ja Raul Must 17:21, 19:21 Dieter Domkele.

Meespaarismängus kaotasid Ants Mängel ja Raul Käsner 8:21, 6:21 Michael Fuchsile ja Ingo Kindervaterile, vahendab ERR Sport.

Naispaarismängus jäid Laura Vana ja Karoliine Hõim 15:22, 22:24 alla Sandra Marinellole ja Annekatrin Lilliele.

Segapaarismängus tunnistasid Mängel ja Hõim 13:21, 10:21 Fuchsile ja Lillie paremust.

Teisipäeval toimunud kolmanda alagrupi esimeses kohtumises kaotas Eesti 2:3 Rootsile. Kuna edasi pääseb vaid alagrupi võitja, siis on lootused kaheksa hulka jõuda kadunud. Neljapäeval kohtutakse viimases voorus Slovakkiaga.

Tabeliseis: 1. Saksamaa 2 punkti (geimide vahe 10-2), 2. Rootsi 2 (8-2), 3. Eesti 0 (2-8), 4. Slovakkia 0 (0-10).