Ibrahimovic päästis viimasel minutil Milanile viigi

Zlatan Ibrahimovic (paremal) päästis AC Milanile mängus Bologna vastu viigi.
Zlatan Ibrahimovic (paremal) päästis AC Milanile mängus Bologna vastu viigi. Foto: SCANPIX

Itaalia jalgpallimeistrivõistlustel oli taas hädas AC Milan, kes pääses Bologna vastu kaotusest 1:1 viigiga vaid tänu Zlatan Ibrahimovici viimase minuti tabamusele.

Serie A-s 11. kohal olev Bologna asus kohtumist avapoolajal Gaston Ramirezi väravast juhtima. Milani olukord läks veelgi raskemaks 82. minutil, kui punase kaardi sai Daniele Bonera.

Ibrahimovici värav ja 1:1 viigi eest saadud punkt tõstsid Milani 68 punktiga tabelijuhiks. Teisele kohale langenud Juventus peab aga käesoleva vooru mängu AS Romaga alles täna õhtul. Hooaja lõpuni jääb viis vooru.