Ojamaa lõi Motherwelli eest kaks väravat

Mariel Gregor
Henrik Ojamaa.
Henrik Ojamaa. Foto: motherwellfc.co.uk

Šotimaa meistriliigas Motherwelli klubis mängiv jalgpallur Henrik Ojamaa lõi vahetusest sekkudes oma meeskonna eest kaks väravat.

Ojamaa pääses kohtumises St Johnstone´i vastu väljakule 81. minutil ja tegi juba kaks minutit hiljem skoori, viies Motherwelli 4:1 juhtima. Mängu viimase värava lõi samuti eestlane, olles täpne ka 87. minutil.

Liigatabelis hoiab Motherwell 58 punktiga kolmandat kohta, meistritiitli on kindlustanud Glasgow Celtic (84 punkti), teisel kohal on 66 punktiga Glasgow Rangers. Motherwelli seljataga on 53 punktiga Dundee United.