Eelmise aasta finalist Trump langes snuukri MMil konkurentsist

Judd Trump
Judd Trump Foto: SCANPIX

Sheffieldis toimuvatel snuukri maailmameistrivõistlustel langes konkurentsist mullune finalist Judd Trump, kes jäi pingelises heitluses 12:13 alla teisele inglasele Ali Carterile.

Lisaks heale mänguoskusele ka efektse soengu poolest tuntud 22-aastane Trump oli juhtimas 12:9, kuid Carter võitis neli viimast vooru.

Nelja aasta eest finaali pääsenud Carter kohtub veerandfinaalis nüüd waleslase Jamie Jonesi või inglase Andrew Higginsoniga. Hetkel juhib Jones 10:6, kirjutab ERR Sport.

Teise ringi kohtumistest on pooleli veel ka matš kolmekordse maailmameistri Ronnie O'Sullivani ja kahekordse võitja Mark Williamsi vahel. O'Sullivan on juhtimas 11:5.

Veerandfinaali on jõudnud waleslane Matthew Stevens, kes alistas 13:11 inglase Barry Hawkinsi. Kaheksa hulgas kohtub ta veel üle waleslase Ryan Day'ga.