Korvpalli Idaliiga võitis Moskva CSKA

Darijus Lavrinovic.
Darijus Lavrinovic. Foto: SCANPIX

Korvpalli Idaliiga võitjaks krooniti Moskva CSKA meeskond, kes alistas finaalis Kaasani Uniksi 74:62.

CSKA võitis poolaja vaid kolme punktiga ja veel viimase veerandaja alguses oli vahe kahepunktiline, ent siis käristas Moskva meeskond vahe üle kümne silma. Ühtlaselt mänginud võitjate parimana viskas Darijus Lavrinovic 15 punkti, Ramunas Šiškauskas lisas 12 ja Nenad Krstic 11 silma. Andrei Kirilenko toetas meeskonda 9 punkti ja 8 lauapalliga.

Kaotajate parim oli 14 punkti visanud Lynn Greer. Nathan Jawai tõi 13 punkti ja võttis 13 lauapalli.

CSKA on nüüd neljast senipeetud Idaliiga hooajast võidutsenud kolmel, vaid mullu tuli finaalis alla vanduda Himkile. Pronksmedalid kuuluvad tänavu Vilniuse Lietuvos Rytasele, kes alistas pronksikohtumises 91:83 Krasnodari Lokomotiivi.