Torino Juventus krooniti taas Itaalia meistriks

Torino Juventuse fännid meistritiitlit tähistamas.
Torino Juventuse fännid meistritiitlit tähistamas. Foto: SCANPIX

Torino Juventuse jalgpallimeeskond kindlustas endale üks voor enne hooaja lõppu Itaalia meistritiitli. Juventus on nüüd Itaalia meistriks kroonitud 28 korda, viimati olid nad võidukad hooajal 2002/2003.

Juventus alistas eile võõrsil 2:0 Cagliari (Mirko Vucinic viis Juventuse 6. minutil juhtima ja 74. minutil vormistas matši lõppseisu Michele Canini omavärav) ja kuna nende lähim jälitaja AC Milan jäi võõrsil 2:4 alla Milano Interile, siis on Juventuse edu enne hooaja viimast kohtumist Milani ees neli punkti.

Tulises Milani ja Interi vahelises kohtumises anti koguni kolm penaltit, millest kaks teenis Inter ja ühe Milan.

Inter asus kohtumist Diego Milito (14. minuti) tabamusest, juhtima, kuid Zlatan Ibrahimovici (44. minuti penalti ja 46. minuti) kaks tabamust viisid omakorda juhtima Milani. Seejärel lõi Milito (53. ja 80. minutil penaltist) veel kaks väravat ja kohtumise lõppseisu vormistas Maicon (87. minutil).

Juventusel on voor enne hooaja lõppu 81, Milanil 77, Udinesel 61, Laziol 59, Napolil 58 ja Interil samuti 58 punkti.