Madridi Atletico võitis Euroopa liiga

Baskimaalt kohale sõitnud Bilbao fännid on Bukarestis heatujulised.
Baskimaalt kohale sõitnud Bilbao fännid on Bukarestis heatujulised. Foto: SCANPIX

Bukarestis toimus jalgpalli Euroopa liiga finaalkohtumine, kus olid vastamisi Madridi Atletico ja Bilbao Athletic.

Mängu käik:

Madridi Atletico - Bilbao Athletic 3:0

Madridi klubi avavärava lõi 7. minutil Falcao. Sama mees oli täpne ka 22. minutil. 85. mänguminutil lõi värava Diego ja suurendas Atletico eduseisu veelgi. 3:0 kohtumine lõppeski ja Euroopa liiga võitjaks krooniti Madridi meeskond.

Mängu eel:

Madridi meeskond võitis poolfinaalis teist Hispaania meeskonda Valenciat kahe mängu kokkuvõttes 5:2. Baskide Bilbao oli poolfinaalis parem Lissaboni Sportingu meeskonnast 4:3.

Atletico võitis Euroopa liiga karika viimati hooajal 2009/2010. Bilbao jaoks oleks võit esmakordne.