Kehra on Eesti meistritiitlist võidu kaugusel

Eesti meeste käsipallimeistrivõistluste finaalseeria teises kohtumises sai HC Kehra kodus 29:26 (15:14) jagu Põlva Servitist ja juhib kolme võiduni peetavat seeriat 2:0.

Kehra resultatiivseimad mängijad olid Risto Lepp kümne ning Marko Slastinovski ja Jorma Käsper viie ning Servitil Roman Aizatullov seitsme ja Pavel Turajev kuue tabamusega.

Finaalseeria kolmas kohtumine, kus Kehra võib kindlustada meistritiitli, toimub 13. mail Põlvas.

Pronksiseeria teises mängus alistas HC Viimsi/Tööriistamarket kodusaalis lisaajal tulemusega 34:32 Viljandi HC.

Lisaaja esimene poolaeg lõppes Tööriistamarketi üheväravalise võiduga 31:30. Mängu normaalaeg jäi viiki 28:28. Normaalaja esimese poolaja võitis Viimsi 20:12. Viimsi poolelt oli resultatiivsem Tarmo Ulla 13 ja Viljandi poolelt Kristo Voika 10 väravaga. Kahe võiduni peetava pronksiseeria otsustav mäng toimub pühapäeval Viljandis.