Hambaoperatsioon ja antibiootikumid kärpisid Niidu kiirust

Marek Niit
Marek Niit Foto: Tairo Lutter / SL Õhtuleht

Sprinter Marek Niit aitas Arkansase ülikooli USA kagukonverentsi meistriks, ta enda tulemused jäid varasemate võistlustega võrreldes tagasihoidlikeks, kirjutab Õhtuleht.

Tiitlikaitsjana startinud saarlane sai Baton Rouge'is tugeva taganttuulega (3,7 m/s) peetud 200 meetri finaaljooksus 20,81 sekundiga kuuenda ja poole lühemal võistlusmaal 10,37ga seitsmenda koha.

«Mul oli kümme päeva tagasi hambaoperatsioon,» selgitas 100, 200 ja 400 meetri jooksu Eesti rekordimees vormilangust. «Antibiootikumide ja muude valuvaigistite võtmise lõpetasin neli päeva tagasi.»

Niit kinnitas, et mõni aeg tagasi kimbutanud jalavigastusest on ta üle saanud, küll aga on treeningud paaril viimasel nädalal olnud tõsiselt häiritud.