Zahovaiko naasis väravalainel

Vjatšeslav Zahovaiko (nr. 9)
Vjatšeslav Zahovaiko (nr. 9) Foto: AFP / Scanpix.
Sel aastal esimest korda FC Flora jalgpalliklubi eest platsil käinud Vjatšeslav Zahovaiko lõi 2:0 võidetud treeningmängus Tallinna Kalevi vastu mõlemad väravad.

Sportland Arenal peetud kontrollmängu avapoolaeg möödus väravateta ning esimesed väravad löödi 20 minutit enne kohtumise lõppu, kirjutab soccernet.ee.

Vigastuspausilt naasnud Zahovaiko sekkus mängu teiseks poolajaks ning alustas kohe resultatiivselt, lüües 70. ja 83. minutil mõlemad väravad.

Meistriliiga üks suurimaid tiitlipretendente jätkab hooajaeelsete mängudega ülehomme Soomes, kus külastatakse Tarmo Neemelo endist koduklubi MyPat.