Levadia kerkis ajutiselt meistrivõistluste liidriks

Tallinna Levadia.
Tallinna Levadia. Foto: Raigo Pajula

Jalgpalli Eesti meistrivõistlustel on lõppenud tänased esimesed kaks kohtumist. Tallinna Levadia oli koduväljakul 2:0 parem Viljandist ning Tammeka ja Kuressaare tegid väravateta viigi. Kuna Flora ja Kalju kohtumised algavad kell 17.00, siis on vähemalt nende mängude lõpuni tabeliliider Levadia.

Tallinnas toimunud kohtumises ei suutnud kodumeeskond Levadia avapoolajal Viljandi väravasuud lahti muukida, kuid teisel poolajal võeti siiski vajalik 2:0 võit. Väravate autoriks märgiti Aleksandr Kulinitš ja Janar Toomet.

Tartus toimunud tabeli viimase otsa meeskondade heitlus kulges väravatevaeselt, kuid kaartiderohkelt. Mängu viimasel minutil saadeti Tammekat esindav Janno Saks kahe kollase kaardi tõttu ka platsilt minema.