Janar Talts (palliga).
Janar Talts (palliga). Foto: Varese Cimberio

Eesti koondise korvpallurite Kristjan Kanguri ja Janar Taltsi koduklubi Varese Cimberio kaotas Itaalia meistrivõistlustel Siena Montepaschile ka teise veerandfinaalkohtumise kindlalt 72:88.

Algviisikusse kuulunud Kangur mängis 18 minutit ja viskas 9 punkti. Talts sai mänguaega 24 minutit, viskas selle ajaga vaid kaks punkti, kuid võttis viis lauapalli ning jagas kuus korvisöötu.

Varese parimad olid 16 punkti visanud Yakhouba Diawara ja 15 punkti toonud Rok Stipcevic. Siena kasuks tõi Ksystof Lavrinovic 19 punkti. Seeria viimaseks jääda võiv kolmas kohtumine peetakse esmaspäeval Varese koduväljakul.