Sander Post
Sander Post Foto: aafk.no

Sander Post panustas Norra jalgpalli kõrgliigas koduklubi Aalesundi 2:0 võitu Bergeni Branni üle värava ja väravasööduga.

Avavärava lõi Michael Barrantes 17. minutil Posti söödust, teise tabamuse vormistas Eesti ründaja 46. minutil ise, vahendab Soccernet.ee.

68. minutil jäi Brann väljakule kümnekesi ning kaks minutit hiljem vahetati Post puhkama. Enar Jääger tegi Aalesundi paremkaitses kaasa terve kohtumise.

Vaata kohtumise tipphetki!

Sogndali vasakkaitsja Taijo Teniste sai samuti kirja 90 minutit, kui võõral väljakul kaotati lõpueelsest väravast valusalt 0:1 Lilleströmile.

Terve mängu tegi kaasa ka Stavangeri Vikingi ründaja Henri Anier, aga nemad hävisid võõrsil Tromsöle koguni 1:5. Anieri arvele jäi viimastel minutitel teenitud kollane kaart.