Kruglov ja Rostov jäid kõrgliigasse püsima

Mariel Gregor
Dmitri Kruglov (nr. 16) FK Rostovi särgis.
Dmitri Kruglov (nr. 16) FK Rostovi särgis. Foto: SCANPIX

Jalgpallur Dmitri Kruglovi koduklubi FK Rostov kindlustas Venemaa kõrgliiga koha ka tulevaks hooajaks, alistades üleminekumängudel Jaroslavli Šinniki kahe mängu kokkuvõttes 4:0.

Püsimajäämine kindlustati suuresti juba avakohtumisega, mille Rostov võitis kodus 3:0, kirjutab Soccernet.ee.

Kordusmängus oli Šinnik teise poolaja alguses küll lähedal juhtima asumisele, kuid nad jätsid penalti realiseerimata ning Rostov lõi lõpuminuteil hoopis ise värava.

Kruglov tegi mõlemas üleminekumängus kaasa 90 minutit ning sõidab nüüd Eesti koondise juurde, et osaleda eelseisvates sõprusmängudes.