Kristjan Kangur
Kristjan Kangur Foto: SCANPIX

Kristjan Kanguri ja Janar Taltsi koduklubi Varese Cimberio kaotas Itaalia korvpallimeistrivõistluste veerandfinaalseeria neljanda kohtumise Siena Montepaschile 75:91 ja kogu seeria mängudega 1:3.

Kangur ja Talts tulid platsile algviisikus. 27 minutit mänginud Kangur jäi nullile, saates korvist mööda kõik viis viset. Lisaks võttis ta kaks lauapalli ja andis ühe korvisöödu. Taltsi arvele jäi 13 minutiga viis punkti, neli lauapalli ja kaks resultatiivset söötu. Varese parimana viskas Yakhouba Diawara 26 punkti, Phil Goss kogus 20 ja Diego Fajardo 13 silma.

Siena parim oli 19 punktiga David Andersen, Ksystof Lavrinovic ja Bo McCalebb lisasid mõlemad 15 punkti.