Venemaa jalgpallikoondis viigistas kodus Uruguay´ga

Mariel Gregor
Venemaa koondislane Andrei Aršavin (valges) ja Uruguay mängija Egidio Arevalo Rios. Foto: SCANPIX

Venemaa jalgpallikoondis sai Euroopa meistrivõistluste eel korraliku soojendusmatši, kui mängis Lõuna-Ameerika meistri Uruguay'ga 1:1 viiki.

Venemaa sai oodatult keerulise mängu ning Uruguay ründeduo Edinson Cavani ja Luis Suarez suutis venelaste kaitseliinile korduvalt peavalu tekitada, kirjutab Soccernet.ee.

Teise poolaja alguses asusidki Uruguay mehed Suarezi väravast 1:0 juhtima, kuid Venemaa vastus sellele tuli juba minut hiljem, kui väravaesises saginas saatis palli postide vahele vahetusest sekkunud Aleksandr Keržakov. See skoor püsis mängu lõpuni.