Levadia krooniti Eesti karikavõitjaks

Mariel Gregor
Levadia krooniti Eesti karikavõitjaks.
Levadia krooniti Eesti karikavõitjaks. Foto: Raigo Pajula/Postimees

Täna toimus A. Le Coq Arenal jalgpalli Eesti karikavõistluste finaalmäng, kus Tallinna FC Levadia alistas 3:0 Narva JK Transi ja võitis esmakordselt väljapandud Evald Tipneri karika.

Esimesel poolajal oli mäng mõlemapoolsete võimalustega, millest realiseeriti vaid üks, kui Maksim Podholjuzin 40. minutil tsenderduse peaga väravasse saatis ja Levadia juhtima viis, kirjutab Jalgpall.ee.

Levadia eduseisu kindlustas 65. minutil Artjom Artjunin, kes lõi karistuslöögi võimsalt väravasse, seisuks 2:0 Levadiale. Kolmanda värava lõi nurgalöögi järel Igor Morozov 81. minutil.

NARVA JK TRANS - TALLINNA FC LEVADIA  0:3 (0:1)

Väravad: 40. Maksim Podholjuzin, 65. Artjom Artjunin, 81. Igor Morozov
Hoiatused: 59. Dmitrijs Medeckis, 64. Aleksandr Kulik, 71. Aleksejs Kuplovs-Oginskis, 77. Sergei Kazakov - 42. Artur Rättel, 53. Ilja Antonov, 84. Marek Kaljumäe

Narva JK Trans: 1-Vladimir Malkov, 18-Aleksandr Kulik, 15-Stanislav Kitto, 14-Erik Grigorjev, 10-Aleksandr Abramenko, 19-Bi Sehi Elysee Irie, 22-Aleksejs Kuplovs-Oginskis, 7-Vitali Gussev, 17-Aleksandr Alekseev (80. 13-Vladislav Fjodorov), 8-Dmitrijs Medeckis (70. 5-Sergei Kazakov), 9-Maksim Gruznov (68. 21-Vitaly Kutuzov).
Varus: 33-Aleksei Matrossov, 5-Sergei Kazakov, 20-Dmitrijs Borisovs, 21-Vitaly Kutuzov, 4-Igor Ovsjannikov, 13-Vladislav Fjodorov.

Tallinna FC Levadia: 1-Roman Smiško, 3-Artjom Artjunin, 4-Igor Morozov, 17-Maksim Podholjuzin, 19-Aleksandr Kulinitš, 10-Igor Subbotin (90.+1. 27-Andreas Raudsepp), 6-Ilja Antonov, 23-Marek Kaljumäe, 20-Andero Pebre (46. 28-Rimo Hunt), 7-Janar Toomet, 9-Artur Rättel (83. 5-Vitali Leitan).
Varus: 30-Priit Pikker, 2-Kevin Ingermann, 27-Andreas Raudsepp, 18-Albert Taar, 28-Rimo Hunt, 15-Marten Saarlas, 5-Vitali Leitan.