Mariel Gregor
Prantsusmaa keskväljamees Franck Ribery ja Islandi ründaja Hallgrimur Jonasson.
Prantsusmaa keskväljamees Franck Ribery ja Islandi ründaja Hallgrimur Jonasson. Foto: Scanp

Prantsusmaa jalgpallikoondis oli kodus lähedal kaotusele Islandi vastu, kuid suutis teisel poolajal 0:2 seisust välja tulla ja siiski 3:2 võita.

Kodupublik pidi vähemalt avapoolajal pettuma, sest Island haaras tänu Birkir Bjarnasoni tabamusele edu ja suutis 34. minutil teisegi värava lüüa, kui täpne oli Kolbeinn Sigthorsson, kirjutab Soccernet.ee.

Teisel poolajal suutsid prantslased siiski näidata, mis materjal neis peidus on, kui tulid Mathieu Debuchy, Franck Ribery ja Adil Rami väravate abil rongi alt välja ning 3:2 võidu võtsid.