Londak ja Bodö/Glimt kaotasid kuivalt

Mariel Gregor
Pavel Londak
Pavel Londak Foto: Mati Hiis / Õhtuleht

Norra jalgpalli esiliiga 9. voorus kaotas Pavel Londaku koduklubi FK Bodö/Glimt võõrsil kuivalt Start IK-le.

Pavel Londak mängis üheksandat korda järjest kaasa kogu kohtumise, kuid ei suutnud koduklubi 0:3 kaotusest päästa, kirjutab Soccernet.ee.

Glimti puur püsis võõrsilmängus tühjana vaid 21 minutit, kui esimene pall Pavel Londaku selja taga võrgus maandus. 12 minutit hiljem suurendas Start eduseisu kaheväravaliseks ning 58. minutil lisati penaltist ka kolmas värav.

Norra esiliigas kaheksa vooru järel liigatabelis teisel kohal olnud Bodö/Glimtist möödus tänase võiduga Start IK, kuid teised meeskonnad ei ole veel oma üheksanda vooru kohtumist pidanud ning enne järgmist vooru võib Glimt vastaste edu korral viiendaks langeda.