Barcelona viigistas Meistrite liigas Lyoniga

John Mensah (vasakul) ja Thierry Henry
John Mensah (vasakul) ja Thierry Henry Foto: Reuters / Scanpix
Jalgpalli Meistrite liiga kaheksandikfinaalide avakohtumises mängisid Lyoni Olympique ning FC Barcelona Prantsusmaal 1:1 viiki.

Lyon asus kohtumist brasiillase Juninho 7. minuti väravast juhtima, viigi päästis Barcelonale Thierry Henry 67. minuti tabamus.

Mängudeõhtu ühes oodatuimas kohtumises Milano Interi ja tiitlikaitsja Manchester Unitedi vahel jäid väravad löömata ning mäng lõppes 0:0. Viigiliselt lõppes ka Atletico Madridi ja FC Porto vaheline kohtumine, Portole tagas 2:2 viigi Lisandro Lopezi 72. minuti värav.

Ainsana suutis eile õhtul võidu võtta Londoni Arsenal, kes alistas koduväljakul Robin van Persie tabamusest 1:0 AS Roma.