Karpak sai MK-etapil 15. koha

Deniss Karpak
Deniss Karpak Foto: Mark Lloyd

Suurbritannias Weymouthis toimuval purjetamise maailma karika kuuendal etapil Skandia Sail for Gold Regattal saavutas Deniss Karpak 15. ja Karl-Martin Rammo 22. koha.

Deniss Karpak (Karpak Sailing Team) lõpetas regati 44 mehe konkurentsis 15. kohaga. Medalisõitu läheb liidrina britt Giles Scott.

Laser klassi purjetaja Karl-Martin Rammo (Rein Ottosoni Purjespordikool/Tallinna Jahtklubi) lõpetas regati 96 võistleva mehe seas 22. kohaga. Liider on austraallane Tom Slingsby.

Ingrid Puusta (Noblessneri Jahtklubi) saavutas regatil 43 RS:X naiste klassis võistleva purjelauduri seas 29. koha. Liidripositsioonilt läheb medalisõitu poolatar Zofia Noceti-Klepacka.

Meeste RS:X klassis lõpetas Johannes Ahun (Noblessneri JK) regati 49. positsiooniga. Medalisõitu läheb liidrina prantslane Julien Bontemps.

Laser Radial klassi purjetaja Anna Pohlak (TJK) lõpetas regati 54. kohaga 70 naise seas. Juhtpositsioonil on hiinlanna Lijia Xu.