Purje ja Puri korraldasid Soomes väravatesaju

Mariel Gregor
Sander Puri (vasakul) Eesti koondise särgis.
Sander Puri (vasakul) Eesti koondise särgis. Foto: SCANPIX

Jalgpallur Ats Purje lõi tänases Soome kõrgliiga mängus kaks väravat ja Sander Puri ühe, kui Kuopio Palloseura purustas Mikk Reintami koduklubi Jyväskylä JK koguni 5:1.

JJK hoiab küll kohta tabeli esimeses pooles ja KuPS tagumises, aga tänane Jyäskyläs peetud kohtumine kuulus kindlalt külalistele, vahendab Soccernet.ee.

Purje viis KuPSi 45. minutil juhtima, tegi 50. minutil seisuks juba 3:0 ning sai 88. minutil veel kirja ka väravasöödu, kui mängu lõppskoori vormistas Puri.

Purje tegi kaasa kogu kohtumise nagu ka Reintam vastaste poolelt. Puri sekkus vahetusest 68. minutil ning pikalt vigastatud olnud Vjatšeslav Zahovaiko KuPSi koosseisu ei kuulunud.

KuPS kerkis tabelis 12 klubi seas 10. kohale, olles kogunud 12 mänguga vaid 9 punkti.