Ümber Harku järve jooksu võitsid Sergei Tšerepannikov ja Evelin Talts

Mariel Gregor
Evelin Talts
Evelin Talts Foto: Indrek Gutmann

Ümber Harku järve jooksu võitsid meestest Sergei Tšerepannikov ja naistest Evelin Talts.

Täna toimunud ümber Harku järve jooksu võitis meestest Stamina Arcotransport tiimi esindaja Sergei Tšerepannikov, vahendab Jooksuportaal.ee. Ta läbis ligi 6,3 km pikkuse distantsi ajaga 19.31. Ühe sekundiga kaotas talle Ööjooksu poolmaratoni võitja Viljar Vallimäe (Sportkeskus.ee) ja kolmandana jõudis finišisse Taivo Püi täpselt 20 minutiga.

Naistest võtsid kolmikvõidu Stamina Arcotransport tiimi jooksjad. Ülivõimsa eduga osutus kiireimaks Eesti ainsa pikamaajooksjana Londoni olümpiamängudele pääsu kindlustanud Evelin Talts ajaga 22.55. Tema järel sai teise koha Merill Mägi 24.18ga ja kolmanda koha Olga Andrejeva 24.24ga.