Nõmme Kalju oli Tallinna Kalevist parem 5:0

Mariel Gregor
Tarmo Neemelo.
Tarmo Neemelo. Foto: Peeter Langovits

Jalgpalli meistriliiga 16. vooru avamängus alistas liidermeeskond Nõmme Kalju 5:0 Tallinna Kalevi.

Kalju avavärava lõi 33. minutil Oliver Konsa, esimesel poolajal oli täpne veel Hidetoshi Wakui. Teisel poolajal lisasid ühe tabamuse Tarmo Neemelo ja Juri Jevdokimov ning Hidetoshi Wakui lõi oma teise värava.

Kuressaare ja Narva Trans mängisid väravateta viiki, Paide Linnameeskond oli 2:0 parem Viljandist, Flora alistas 2:0 Tartu Tammeka ning Levadia viigistas 1:1 Sillamäe Kaleviga.

Liiga liider on Nõmme Kalju, kel on koos 40 punkti, Levadial on teisena 38 ja Floral kolmandana 37 punkti.