Kotenko aitas Jaro viigini

Mariel Gregor
Artur Kotenko
Artur Kotenko Foto: Mati Hiis / Õhtuleht

Eesti jalgpallikoondise väravavaht Artur Kotenko tegi eile Soome meistriliigas FF Jaro eest kaasa terve kohtumise, kui võõrsil viigistati tabelis teist kohta hoidva Turu Interiga.

Kodumeeskond Inter asus küll 69. minutil juhtima, kuid Jaro võitles lõpuni ja nii suudeti 84. minutil kanadalase Frank Jonke tabamusest viigistada. Rohkem väravaid ei löödud ja nii lepitigi 1:1 viiki, kirjutab Soccernet.ee.

Jaro jätkab liigatabelis 12 mängust kogutud 9 punktiga viimasel, 12. kohal, kuid viimasest kahest mängust, milles Kotenko on algkoosseisu kuulunud, on kirja saadud neli silma.