Itaalia peatreeneri mure: kas meeskond taastub poolfinaaliks

Itaalia koondise peatreener Cesare Prandelli
Itaalia koondise peatreener Cesare Prandelli Foto: SCANPIX

Itaalia jalgpallikoondise peatreener Cesare Prandelli peab hästi läbi kaaluma, milline on treeningplaan enne selle nädala neljapäeva toimuvat poolfinaali.

Itaalia alistas Ukrainas Kiievi olümpiastaadionil Inglismaa, edastab Reuters.

Kuid see võit ei tulnud lihtsalt, sest pärast lisaaega tulid penaltid. Itaalia võitis Inglismaad 4:2.

Poolfinaal Itaalia ja Saksamaa vahel leiab aset 28. juunil Poolas Varssavis.

Cesare Prandelli on pärast Inglismaaga mängu mures, kas mängijad suudavad pärast 120 minuti pikkust «maratoni» taastuda.

«Saksamaa on favoriit. Seda põhjusel, et sakslastel on taastumiseks kaks päeva rohkem aega,» sõnas Prandelli.

Saksamaa alistas veerandfinaalis Kreeka 4:2. See oli hea tulemus, kuna Saksamaa peatreener Joachim Löw vahetas mängu jooksul välja kolm algkoosseisus olnud mängijat.

Prandelli sõnul näitas juba see, kui hea meeskond Saksamaa on.

Itaalia meeskonnal seevastu on probleeme ka vigastustega: Inglismaaga mängus said kannatada Daniele De Rossi ja Ignazio Abate.

Prandelli kinnitusel langetab ta nende poolfinaalis osalemise või mitte osalemise kohta otsuse täna.

«Meeskonna eesmärgiks on taastuda nädala keskpaigaks. Loodan, et vigastada saanud paranevad. Vaid täiskoosseisus suudame olla Saksamaale võrdväärsed vastased,» teatas Prandelli.