Kollo - Vesik jätkavad Šveitsis kaotuseta

Kristo Kollo (nr.1) koos Rivo Vesikuga.
Kristo Kollo (nr.1) koos Rivo Vesikuga. Foto: cev.lu

Rannavõrkpalli Eesti esipaar Kristo Kollo - Rivo Vesik jätkab CEVi satelliitturniiri Šveitsis Lausanne'is kahe päeva järel puhaste paberitega, eilse kvalifikatsiooniturniiri võidu kõrvale kirjutati täna lisaks kaks võidupunkti põhiturniiril.

Reedeses avamängus tuli eestlastele vastu neljandana asetatud tugev Tšehhi duo Jan Dumek - Martin Tichy, kes pidi Kollo - Vesiku 2:1 (-19, 18, 12) paremust tunnistama. Ilusaid esitusi jätkati ka plussringi teises kohtumises, kui 46 minutiga õnnestus võita 2:0 (19, 22) Taani duo Anders Lund Hoyer - Soeren Svane Hoyer, vahendab volley.ee.

Kollo - Vesik kirjutasid enda fännilehel, et tänased mängud olid keskpärased, kuid kaitses mängiti hästi. «Dumek - Tichy vastu mängisime esimeses geimis edu maha, järgmises kahes suutsime enda side-out’i hoida. Kokkuvõttes oli keskpärane mäng. Teises kohtumises servisime Anders Lund Hoyeri peale, kes koos Bo Soderbergiga kuulus rannavõrkpalli tippu. Meie rünnakute realiseerimise kallal võib nuriseda, kuid kaitse ja blokk töötas väga hästi, mille abil saime ka enamuse punkte,» võttis Eesti esipaar mängud lühidalt kokku.

Homme kohtutakse kolmandas ringis teisena asetatud šveitslastega Gerson - Gabathuler.