Eesti U20 koondis kaotas põnevusmängus Rootsile

Andres Sõber ja Eesti U20 korvpallikoondis möödunud suvel.
Andres Sõber ja Eesti U20 korvpallikoondis möödunud suvel. Foto: Arvet Mägi/Virumaa Teataja

Eesti noormeeste U20 korvpallikoondis kaotas Sloveenias toimuval Euroopa meistrivõistluste finaalturniiril täna 66:69 Rootsile.

Eesti parimana tõi Martin Paasoja 14 punkti. Oliver Metsalu lisas omalt poolt 12 silma. Üleplatsi mees oli rootslaste poolelt Jonathan Person 21 punktiga.

16:15

Poolteist minutit lõpuni ja Eesti juhtimas!

31:21

Kolm minutit enne poolaja lõppu on Eesti edu Rootsi ees kasvanud kümnele punktile

34:24

Minut poolaja lõpuni

34:26

Poolaeg!

Eesti võidab avapoolaja kaheksa punktiga. Puidet on toonud kümme punkti, Paasoja seitse punkti ning Nurgeri arvel on kuus silma

Algab teine poolaeg

40:36

Neli minutit on teist poolaega mängitud ning Eesti endiselt juhtimas

40:40

Rootsi viigistab mänguseisu

44:46

Kaks ja pool minutit enne kolmanda veerandi lõppu on Rootsi kahe punktiga juhtimas

66:67

Paasoja proovib kolmest, saab ise lauapalli ning tabab kahese. Seejärel teeb Laane vea ning vabavisked Rootsile. Kolm sekundit lõpuni

66:69

Person tabab mõlemad vabavisked

66:69

Kohtumine on lõppenud!

Alagrupis kõik mängud kaotanud Andres Sõbra hoolealused osalevad miniturniiril, kus mängitakse välja kohad 13-16. Eile olid Eesti noormehed 87:73 paremad Gruusiast. Homme on Eesti vastaseks Montenegro.

Kohamängudes mängitakse kõikide meeskondadega kaks korda. Turniiri viimase mängu peab Eesti koondis pühapäeval.