Kuressaare võitles Sillamäe vastu välja viigi

Sillamäe Kalev.
Sillamäe Kalev. Foto: Catherine Kõrtsmik

Eesti jalgpallimeistrivõistlustel suutis FC Kuressaare koduväljakul välja võidelda 2:2 viigi Sillamäe Kalevi vastu.

Poolajaks juhtis kodumeeskond Elmar Valmase väravast 1:0. Teisel poolajal läks Kalev Alexander Bebikhi ja Romans Gladilinsi väravatest juhtima, kuid 74. minutil viigistas Kuressaare Märten Pajunurme realiseeritud penaltist. Kodumeeskond lõpetas kohtumise vähemuses, sest lisaminutitel sai punase kaardi Taavi Trasberg.

Teistes kohtumistes alistas FC Viljandi kodumurul 3:2 Tartu Tammeka ning Narva Trans oli 2:0 parem Paide Linnameeskonnast.