Liider Kalju suurendas Flora ees edu

Nõmme Kalju poolehoidjad.
Nõmme Kalju poolehoidjad. Foto: Laura Oks

Täna kohtusid Eesti jalgpallimeistrivõistlustel omavahel liidrid Nõmme Kalju ja FC Flora. Kadriorus peetud kohtumise võitis kodumeeskond Kalju 2:0 ning kasvatas liigatabelis edu Flora ees seitsmele punktile.

Kalju asus kohtumist 38. minutil Eino Puri väravast juhtima ning teise poolaja keskpaigas tõi lõppskoori tabloole Yankuba Ceesay.

FC Viljandi purustas samal ajal 6:0 FC Kuressaare. Marten Mütt ja Taavi Laurits said kirja kaks tabamust, üks värav kirjutati Joel Indermitte ja Eron Krillo nimele. Kuressaare jäi kohtumise üheksandal minutil platsile kümnekesi, sest punase kaardi sai väravavaht Mihhail Lavrentjev.