David Beckham (paremal) aitas MLSi tähtede meeskonnal alistada Londoni Chelsea.
David Beckham (paremal) aitas MLSi tähtede meeskonnal alistada Londoni Chelsea. Foto: SCANPIX

Ameerika jalgpalliliiga MLSi parimatest mängijatest koostatud tähtede võistkond alistas läinud ööl 3:2 USAs hooajaks valmistuva Londoni Chelsea meeskonna.

Tähtede meeskond, kelle eest käisid platsil ka David Beckham ja Thiery Henry, asus mängu Chris Wondolowski väravast juhtima, kuid kümmekond minutit hiljem John Terry viigistas. Teisel poolajal viis Frank Lampard omakorda Chelsea ette, kuid Chris Pontius viigistas ja mängu üleminutitel ti Eddie Johnsoni tabamus 3:2 võidu tähtede meeskonnale.