Klavan mängis Kaiserslauteni vastu 90 minutit

Ragnar Klavan
Ragnar Klavan Foto: SCANPIX

Eesti jalgpallikoondise mängija Ragnar Klavan oli ainus FC Augsburgi mängija, kes tegi tänases sõprusmängus FC Kaiserslauterni vastu kaasa kogu kohtumise.

Kui kolmapäeval võitis Augsburg 2:0 Leverkuseni Bayerit, siis uueks hooajaks esiliigasse langenud Kaiserslauternile jäädi täna alla 0:1, vahendab Soccernet.

Kohtumise ainsa värava lõi Mohamadou Idrissou 59. minutil. Klavan alustas keskkaitses ning oli ainus põhikoosseisumees, keda teisel poolajal välja ei vahetatud.

Saksamaa Bundesliga hooaeg algab Augsburgi jaoks 25. augustil kodumänguga Düsseldorfi Fortuna vastu.