Novosjolovi medaliunistus lõppes avamatšiga

Nikolai Novosjolovi olümpiavõistlus piirdus ühe kohtumisega.
Nikolai Novosjolovi olümpiavõistlus piirdus ühe kohtumisega. Foto: Tairo Lutter / SL Õhtuleht

Medalimõtetega Londonisse läinud epeevehklemise maailma edetabeli esinumber Nikolai Novosjolov langes konkurentsist avamatšis, jäädes 11:15 alla ameeriklasele Seth Kelseyle. Ameeriklane domineeris kohtumist algusest peale ja noppis punkte kindla kaitse ning topelttorgete toel.

Novosjolov - Kelsey

Turniiril on juba mõned üllatused sündinud

Nii kaotas maailma edetabeli seitsmes mees lõunakorealane Park Kyungdoo esimeses kindlalt ringis 9:15 usbekile Ruslan Kudajevile, kes on tabelis alles 55. kohal

Kudajev on seejuures Novosjolovi tabelipooles, kohtudes nüüd teises ringis Venetsueela vehkleja Silvio Fernandeziga

Kui Novosjolov peaks kolmandasse ringi pääsema, läheb ta kokku just selle matši võitjaga

Fernandez on maailma edetabelis 11. kohal

Avaringist ei pääsenud edasi ka Gauthier Grumier, kelle Novosjolov alistas tänavu Tallinna Mõõga finaalis

Tabelis 12. kohal olev prantslane kaotas 13:14 Norrat esindavale Bartosz Piaseckile, kes on edetabelis alles 47. real

Novosjolovi matši alguseni on samal ajal jäänud veel umbes veerand tundi

Novosjolov ja Kelsey on rajal, matš on alanud!