Tiitlikaitsja Flora pääses Tallinna Kalevi vastu viigipunktiga

FC Flora poolehoidjad.
FC Flora poolehoidjad. Foto: Mihkel Maripuu

Eesti jalgpalli meistriliigas on täna lõppenud kaks esimest kohtumist ning suurüllatusega sai hakkama Tallinna Kalev, kes viigistas tiitlikaitsja FC Floraga 1:1.

Flora asus kohtumist 16. minutil Nikolai Mašitševi penaltist juhtima, kuid koduväljakul mänginud Kalev suutis peagi viigistada, kui 28. minutil oli täpne Rejal Alijev.

Teisel poolajal oli Kalevil suurepärane võimalus mängu juhtima minna, kuid 63. minutil suutis Flora väravasuul seisnud Stanislav Pedõk tõrjuda Hiroyuki Mitsuyama penalti.

Kalev pidi kohtumise lõpetama arvulises vähemuses, sest viimasel minutil sai punase kaardi Elbasan Kabashi.

Teises kohtumises võitis FC Kuressaare 3:2 Tartu Tammekat. Täna lähevad veel omavahel vastamisi FC Viljandi ja Tallinna Levadia ning Nõmme Kalju ja Narva Trans.