Itaalia superkarika võitis Juventus

Juventus võitis Itaalia superkarika
Juventus võitis Itaalia superkarika Foto: SCANPIX

Torino Juventuse jalgpalliklubi võitis hooaja esimese karika, kui Itaalia superkarika finaalis alistati 4:2 Napoli.

Napoli läks kohtumist Edison Cavani väravast juhtima, kuid peagi viigistas Kwadwo Asamoah. 41. minutil viis Goran Pandev taas Napoli juhtima, kuid teisel poolajal lõi Juventuse viigivärava Arturo Vidal ning kohtumine läks lisaajale.

Lisaajal tõid Christian Maggio omavärav ja Mirko Vucinici tabamus Juventusele võidu. Napoli lõpetas kohtumise üheksakesi, sest 85. minutil sai punase kaardi Pandev ning normaalaja lisaminutitel saadeti platsilt minema Juan Zúñiga.