Kink andis ametlikus debüütmängus väravasöödu

Tarmo Kink Eesti koondise särgis(paremal).
Tarmo Kink Eesti koondise särgis(paremal). Foto: SCANPIX

Eesti jalgpallikoondise mängija Tarmo Kink tegi pühapäeva õhtul Itaalia esiliigaklubi Varese eest ametliku debüüdi, aidates oma klubi Itaalia karikasarjas raske võiduni.

Coppa Italia teises ringis suutis Varese kodumurul tugevuselt viienda liiga klubi Pontisola vastu 2:1 võidu välja võidelda. Federico Risi viis külalised üllatuslikult 23. minutil juhtima ning autsaiderite edu kestis koguni 50 minutit - siis aga suutis Osariemen Ebagua viigistada ning kaheksa minutit hiljem lõi Achraf Lazaar juba Varese võiduvärava, vahendab Soccernet.

Vahetusest teiseks poolajaks sekkunud Kink tegi suurepärase mängu - lisaks vastase värava kauglöökidega ohustamisele osales eestlane Varese esimese värava eeltöös ning andis teisele tabamusele nurgalöögist väravasöödu.

Kolmandas ringis ootab Vareset juba pisut kõvem pähkel - kohtutakse kõrgliigaklubi Bolognaga.