Aarna lõi Newcastle Unitedi kasuks kaks väravat

Signy Aarna
Signy Aarna Foto: Aldo Luud / Õhtuleht

Inglismaal testimisel olnud Signy Aarna osales eile Newcastle United WFC reservvõistkonna koosseisus hooajaeelses treeningmängus Rothwell Ladies võistkonna vastu.

Võitluslikult kulgenud kohtumise avapoolaja võitis Rothwell 3:0. Signy pääses väljakule teisel poolajal ning lõi kaks väravat. Aarna lõi 70. minutil seisuks 3:2 ning 89. minutil 4:3, vahendab Põlva Lootose kodulehekülg.

Signyga Inglismaal kaasa olnud Põlva Lootose presidendi, Indrek Käo sõnul jättis Signy esitus nii võistkonna treeneritele kui klubi esindajatele hea mulje ja nüüd oodatakse Aarnat tagasi sügisel, peale jalgpallihooaja lõppu, osalemaks esindusvõistkonna treeningutel.