Voskoboinikov osales tulises Dinamo võidumängus

Vladimir Voskoboinikov (nr. 8) Eesti koondise särgis.
Vladimir Voskoboinikov (nr. 8) Eesti koondise särgis. Foto: Sille Annuk

Eesti jalgpallikoondise ründaja Vladimir Voskoboinikov kuulus Gruusia kõrgliiga teises voorus Tbilisi Dinamo põhikoosseisu ja mängis 60 minutit.

Eelmise hooaja neljas klubi Dinamo alistas koduväljakul eemaldamisterohkes kohtumises mulluse pronksiklubi Kutaisi Torpedo 3:2, kirjutab Soccernet.ee.

Voskoboinikovi tööandja jäi 8. minutil kaotusseisu, kuid suutis 11. minutil penaltist viigistada. Juba 13. minutil jäädi uuesti kaotusseisu, aga 19. minutil jäi Torpedo arvulisse vähemusse ning 42. minutil jõuti taas viigiväravani.

73. minutil lõi Dinamo võiduvärava. Pärast seda eemaldati kolm Dinamo mängijat, sealhulgas lisaminutitel väravavaht, keda pidi asendama väljakumängija, kuid kaheksakesi suudeti kümne vastu eduseisu lõpuni hoida.

Pärast kahte vooru on vaid kahel klubil täisedu ja üks neist on Dinamo.