Hazardi suurepärane debüüt tõi Chelseale võidu

Eden Hazard (vasakul) kohtumises Wigani vastu.
Eden Hazard (vasakul) kohtumises Wigani vastu. Foto: SCANPIX

Kevadel jalgpalli Meistrite liigas võidutsenud Londoni Chelsea alustas Inglismaa meistrivõistluste uut hooaega võidukalt, kui võõrsil alistati 2:0 Wigan Athletic.

Chelsea asus juba 2. minutil kohtumist juhtima, kui täpne oli Branislav Ivanovic. 7. minutil suurendas Frank Lampard penaltipunktilt külaliste eduseisu. Mõlema värava juures mängis suurt rolli suvel palgatud belglasest poolkaitsja Eden Hazard.

Ivanovici väravale andis 21-aastane Hazard keskväljalt suurepärase söödu ning lisaks oli tema ka meheks, kes Chelsea kasuks penalti teenis.

64. minutil võttis Chelsea peatreener Roberto di Matteo aga Hazardi puhkama ning tema asemele tuli mängu suvel soetatud brasiillasest poolkaitsja Oscar. Ka tema näitas ennast paaris olukorras väga heast küljest.

Tänases teises kohtumises lähevad vastamisi tiitlikaitsja Manchester City ja Southampton.