Flora võitis kindlalt, Levadia päästis viigi

Zakaria Beglarišvili
Zakaria Beglarišvili Foto: Mati Hiis / Õhtuleht

Tallinna Flora purustas jalgpalli Eesti meistriliiga 25. vooru mängus Tartu Tammeka 5:1. Tallinna Levadia oli samal ajal lähedal hooaja esimesele kaotusele, kuid Igor Morozovi 85. minuti penalti päästis rohesärkidele Sillamäe Kalevi vastu punkti.

Flora kasuks lõi Meistriliiga parim väravakütt Zakaria Beglarišvili kaks väravat, vahendab Soccernet.ee.

Tammeka auvärava lõi meeskonna endine peatreener, praegune abitreener Kristjan Tiirik.

Levadia 27-mänguline kaotuseta seeria oli lähedal lõpule, sest Sillamäe juhtis Aleksander Bebikhi tabamusest kuni 85. minutini, aga siis realiseeris Morozov penalti, lüües oma liigahooaja 11. värava.

Narva Trans alistas FC Kuressaare 2:0.