Chelseale kolmas võit, Rooney vigastatud ja van Persielt värav

Wayne Rooney't (kanderaamil) ootab arvatavasti umbes nelja nädala pikkune mängupaus. Foto: SCANPIX

Inglismaa jalgpallimeistrivõistlustel jätkab liidrina Londoni Chelsea, kes alistas täna koduväljakul 2:0 Newcastle Unitedi.

Chelsea asus kohtumist juhtima 22. minutil, kui penalti realiseeris suvel klubiga liitunud Eden Hazard. Londoni klubi teise värava lõi Fernando Torres, kes oli täpne avapoolaja kolmandal lisaminutil. Torresele oli see tänavu Premier Leagues teiseks väravaks.

Torrese väravale andis taas söödu Hazard, kes on kolme kohtumisega saanud kirja juba neli resultatiivset söötu.

Avavoorus kaotuse vastu võtma pidanud Manchester United oli täna võidukas, kui koduväljakul mängiti 3:2 üle Fulham.

Fulham asus kohtumist 3. minutil Damien Duffi väravast juhtima, kuid 10. minutil lõi Robin van Persie ManU särgis oma esimese värava ja viigistas seisu. Seejärel olid ManU poolel täpsed veel Shinji Kagawa ja Rafael. Kohtumise lõppseisu vormistas Nemanja Vidici omavärav.

ManU-t tabas ka tagasilöök, kui 68. minutil vahetusest väljakule tulnud Wayne Rooney vigastas kohtumise lõpus jalga ning peab nüüd umbes neli nädalat mänguväljakult eemal olema (Fulhami mängumees Hugo Rodallega maandus jalatald ees Rooney reie peale ning jalale tekkis ka suur haav).

Tabeliliidrina jätkab endiselt Chelsea. Seni ainsana kolm kohtumist pidanud Londoni klubi on need kõik ka võitnud ning kogunud seega üheksa punkti.

Teist kohta jagavad Swansea City ja Everton kuue silmaga. Neljas on West Bromwich nelja punktiga.

Homsetes teise vooru matšides lähevad vastamisi Stoke City – Londoni Arsenal ja Liverpool – Manchester City.