Diego Benaglio tõrjub Vedad Ibiševici penalti.
Diego Benaglio tõrjub Vedad Ibiševici penalti. Foto: SCANPIX

Saksamaal Bundesligas VfB Stuttgarti meeskonnas mängiv bosnialane Vedad Ibiševic sai eilses liigamängus hakkama uskumatu eksimusega, lüües palli mõnelt meetrilt tühjast väravast mööda.

Stuttgarti ja Wolfsburgi vahelises avavooru kohtumises oli seis 0:0, kui Ibisevic 87. minutil karistusalas maha tõmmati ja kohtunik määras penalti, mida kannatanu ka ise lööma läks. Wolfsburgi väravavaht Diego Benaglio suutis küll löögi tõrjuda, ent otse Ibiševici jalale, kellel näis olevat viielt meetrilt lihtne pall tühja väravasse lükata. Bosnialane suutis aga sellegi šansi käest lasta, saates palli imekombel väravast mööda.

Et Ibiševici õhtu veel halvem oleks, lõi Wolfsburgi ründaja Bas Dost 90. minutil väljaku teises otsas kohtumise ainsa värava ning jättis Stuttgarti avavoorus üldse punktideta.