Tiitli eest heitlevad Kalju ja Levadia tegid pingelises kohtumises viigi

Kristen Viikmäe
Kristen Viikmäe Foto: Peeter Langovits

Eesti jalgpallimeistrivõistlustel kohtusid täna meistritiitli eest heitlevad Nõmme Kalju ja Tallinna Levadia. Kadrioru staadionil toimunud kohtumises oli lõpuvile kõlades tablool seis 2:2.

Levadia asus tänast kohtumist 15. minutil juhtima, kui täpne oli Albert Taar ja seisuga 1:0 ka avapoolaeg lõppes. 63. minutil viigistas Andres Koogas matši seisu.

79. minutil viis Igor Subbotin Levadia taas juhtima, kuid matši lõppseisu vormistas Kristen Viikmäe tabamus 89. minutil.

Võidurõõmu said täna tunda veel FC Flora ja Narva Trans. Flora alistas võõrsil 2:1 Sillamäe Kalevi, võitjate mõlemad väravad lõi Karl Palatu. Trans oli koduplatsil aga 4:0 parem Tartu Tammekast.

Paide linnameeskond ja FC Kuressaare tegid omavahel 1:1 viigi ning 2:2 viigiga lõppes Tallinna Kalevi ja FC Viljandi vastasseis.

Tabeliseis: 1. Nõmme Kalju 66 (punkti)/25 (mängu), 2. Tallinna Levadia 62/27, 3. FC Flora 59/26, 4. Sillamäe Kalev 39/27, 5. Narva Trans 38/25, 6. Paide linnameeskond 29/26, 7. FC Viljandi 22/27, 8. Tallinna Kalev 19/26, 9. FC Kuressaare 17/24, 10. Tartu Tammeka 9/27.