Maailma teise reketi jaoks on US Open läbi

Agnieszka Radwanska pidi US Openil reketid pakkima.
Agnieszka Radwanska pidi US Openil reketid pakkima. Foto: SCANPIX

US Openi tenniseturniiri sai ootamatult ruttu läbi maailma teise reketi Agnieszka Radwanska jaoks, kes kaotas neljandas ringis üllatavalt kindlalt itaallannale Roberta Vincile 1:6, 4:6.

Radwanska sai mängu jooksul kuus murdepalli ja suutis neist ära kasutada vaid ühe, turniiril 20. asetuse saanud Vinci seevastu 13st viis. Kohtumine kestis tund ja 26 minutit. Järgmises ringis kohtub Vinci kaasmaalanna Sara Erraniga, kes oli 7:6(5), 6:3 üle sakslannast Angelique Kerberist.

Naiste seas on seega selged kõik veerandfinalistid. Ülejäänud paarides lähevad vastamisi maailma esireket Viktoria Azarenka ja tiitlikaitsja Samantha Stosur, Maria Šarapova ja Marion Bartoli ning Ana Ivanovic ja Serena Williams.