Artur Kotenko
Artur Kotenko Foto: Mati Hiis / Õhtuleht

Eesti jalgpallikoondise endisel esiväravavahil Artur Kotenkol, kes kaitseb praegu Soome klubi Pietarsaari FF Jaro värve, pole just parimad päevad. Kui augusti keskel löödi talle värav poolelt platsilt, võis kiita pigem lööjat, ent viimases liigavoorus peab Kotenko vastaste avavärava eest süü puhtalt enda peale võtma.

Kohtumises MyPa-ga mängis karistusalast kaugel väljas seigelnud Kotenko 29. minutil meeskonnakaaslase tagasisöötu jalaga nii ebaõnnestunult, et kaotas palli ja Pekka Sihvola saatis selle võrku.

Kohtumine lõppes Jarole 0:3 kaotusega, sest teise poolaja lõpus olid täpsed ka Ville Saxman ja Riley O'Neill. Liigatabelis ollakse hetkel viimasel 12. kohal, koht kõrgemal oleval Valkeakoski Hakal on kaks punkti rohkem, kuid Jaro on üks mäng vähem mängitud.

Vaata videot mängust SIIT (avavärava olukord alates 1:13).