Kingi koduklubi püsib võidulainel

Tarmo Kink.
Tarmo Kink. Foto: Andres Haabu

Eesti jalgpallikoondises viibiva Tarmo Kingi koduklubi Varese püsib Itaalia Serie B-s võidulainel. Eile sai Varese võõral väljakul jagu Modenast 2:1.

Teise poolaja keskel teenis Modena mängija Davide Zoboli punase kaardi ning külaliste kasuks määrati penalti, mille realiseeris Osariemen Ebagua. Võõrustajad jõudsid peagi viigini, kuid Moussa Kone tabamus 94. minutil tõi kõik punktid ikkagi Varesele, vahendab Soccernet.ee.

Kingi leivaisa on nüüd kolmest mängust võtnud kolm võitu, aga kuna hooaega alustati ühe miinuspunktiga, ollakse praegu kaheksa punkti peal.