Argentina leppis võõrsil Peruu vastu 1:1 viigiga

Mariel Gregor
Argentina ründaja Lionel Messi (vasakul) Peruu mängijate Paulo Rinaldo Cruzado ja Josepmir Balloni vastu. Foto: SCANPIX

Jalgpalli MMi valikturniiril leppis Lõuna-Ameerika tsoonis liidrikohal olev Argentina võõrsil Peruu vastu 1:1 viigiga.

Kodumeeskond asus Carlos Zambrano 22. minuti tabamusest juhtima, kuid 37. minutil Gonzalo Higuain viigistas, vahendab ERR Sport.

Sama tulemusega lõppes ka Uruguay – Ecuadori mäng, kus uruguaylastele päästis viigipunkti Edinson Cavani tabamus 67. minutil.

Venezuela võitis võõrsil Paraguayd 2:0, mõlemad väravad lõi Salomon Rondon. Kolumbia sai võõrsil 0:1 kaotusseisust 3:1 jagu Tšiilist, lüües kõik väravad teisel poolajal.