Londaku koduklubi sai napi kaotuse

Pavel Londak
Pavel Londak Foto: Mati Hiis / Õhtuleht

Eesti jalgpallikoondise väravavaht Pavel Londak korjas eile enda seljatagant välja kaks palli, kui Bodö/Glimt alistus Norra esiliigas võõrsil 1:2 Brynele.

Tähtsate liigamängude tõttu MM-valikmängudel Eesti koondisest puudunud Londaku saagiks jäi sel perioodil võit ja kaotus, kirjutab Soccernet.ee.

Pühapäeval alistati kodus 1:0 Ullensaker/Kisa ning ka eile Bryne vastu asuti mängu juhtima. Paraku pööras kodumeeskond viimase pooltunniga skoori ümber ning võttis võidu tänu 85. minutil sündinud omaväravale.

Glimt säilitas liigatabelis kuuenda tabelirea, mis viiks nad hooaja lõppedes napilt kõrgliiga üleminekumängudele.