Meeletult raha kulutanud Zenit kaotas koduväljakul Groznõi Terekile

Hulk Peterburi Zeniti särgis.
Hulk Peterburi Zeniti särgis. Foto: SCANPIX

Venemaa jalgpallimeistrivõistlustel läksid täna vastamisi seni tabelis esikohta jaganud Peterburi Zenit ja Groznõi Terek.

Septembri alguses Hulki ja Axel Witseli ostmiseks 80 miljonit eurot kulutanud Zenit pidi koduplatsil tunnistama aga vastaste paremust ja Terek võttis 2:0 võidu.

Nii Hulk kui ka Witsel teenisid tänases kohtumises mänguaega, kui esimene tuli platsile 46. ja teine 69. minutil. Matši väravad löödi aga üsna viimastel minutitel, kui 85. minutil oli täpne Ailton Almeida ja 90.+4. minutil Igor Lebedenko.

Terek tõusis nüüd turniiritabelis 19 punktiga ainuliidriks, Zenit on 16 silmaga teine ja ühe kohtumise vähem pidanud Moskva CSKA 15ga kolmas.